Obróbka CNC Kraków

Skontaktuj się z nami: +48 (12) 202 03 77

Obróbka CNC w Krakowie

Działalność CNC to jeden z najbardziej skutecznych i efektywnych metod na cięcie metalu i pozostałych materiałów. Wykorzystanie maszyn i urządzeń CNC gwarantuje powtarzalność wycinanego wzoru, precyzję oraz doskonale wykonane krawędzie. Profesjonalna obróbka obejmuje nie tylko metale, ale także drewno, płyty elewacyjne i tworzywa sztuczne. Tak szeroki zakres prac sprawia, że CNC pozostało jedną z najbardziej skutecznych metod cięcia. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz usługę, która w największym stopniu spełnia Twoje potrzeby.

Obróbka metali CNC Kraków i okolice – nowoczesny park maszynowy

Usługi CNC polegają na obróbce metalu, drewna i tworzyw sztucznych za pomocą numerycznych maszyn sterowanych komputerowo. Z ich pomocą można dokonywać zmian i przeróbek różnych materiałów, a także tworzyć zupełnie nowe komponenty. Narzędzie skrawające wykorzystują ruch obrotowy oraz liniowy w celu wykonania swojej pracy na najwyższym możliwym poziomie. 

Cięcie CNC składa się z takich działań, jak toczenie CNC, gwintowanie, szlifowanie, frezowanie CNC, a także wiercenie. Taki zakres prac pozwala wykonywać nam precyzyjne zlecenia, ale także skomplikowane elementy 2D oraz 3D. 

Sprawdź także:

Nasza firma posiada doskonałe i w pełni profesjonalne zaplecze technologiczne, które gwarantuje dokładność oraz dopracowanie wszelkich produkowanych materiałów. Nasze profesjonalne usługi CNC 2D oraz 3D Kraków są jedną z najczęściej wybieranych metod na obrabianie elementów z plastiku oraz innych materiałów. 

W ramach obróbki CNC metali i drewna jesteśmy w stanie wykonać doskonałe fronty meblowe, płyty MDF, panele oraz prototypy różnych produktów. Obróbka aluminium, podobnie jak usługi frezowania oraz grawerowania są u nas świadczone wyłącznie przez doświadczonych pracowników. 

Usługi obróbki skrawaniem – dzieło produkcji seryjnej

Nasze przedsiębiorstwo jest jedną z najlepszych firm z Krakowa, która wykorzystuje zalety maszyn CNC. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi operatorami maszyn, którzy swoje zadanie wykonują z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Możemy realizować zlecenia na terenie małopolski i nie tylko. Nasze obrabiarki oraz frezarki to sprzęt najnowszej generacji, dlatego nasza firma może działać prężnie i bez zbędnych problemów. 

Laserowe cięcie na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego pozwoliło nam zgromadzić szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Nasza działalność obsługuje takie procesy, jak modelowanie czy frezowanie.

Obróbka CNC Kraków – poznaj naszą ofertę!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! Realizacja naszych zadań z zakresu optymalizacji komputerowej obejmuje całą Polskę, natomiast działania CNC wykonujemy głównie na terenie małopolski. Oferujemy obróbkę takich materiałów, jak stal czy plastik. Obróbce poddajemy także drewno, aluminium oraz płyty elewacyjne HPL, kompozytowe oraz włókno-cementowe. Najczęściej frezowane są u nas płyty od takich producentów, jak Trespa, FunderMax, Krono, Swissperl, Equiton oraz Alucobond. Nasz materiał obróbczy zawsze pozostaje na najwyższym poziomie, ponieważ chcemy stale rozwijać naszą działalność. Zobacz także nasz cennik CNC. Naszym klientom proponujemy doskonałą jakość usługi, a także dołączenie do szerokiego grona naszych zadowolonych konsumentów. 

Termin realizacji naszych projektów uzależniony jest od stopnia skomplikowania zlecenia oraz materiału używanego do obróbki. Dokładamy wszelkich starań, aby cały zakres prac mieścił się w maksymalnie 24 godzinach od złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez adres email podany na naszej stronie internetowej. Czekamy na Ciebie!