Frezowanie CNC Kraków

Skontaktuj się z nami: +48 (12) 202 03 77

Frezowanie CNC w Krakowie

W naszym centrum CNC oferujemy profesjonalne usługi związane z obróbką m.in. drewna i tworzyw sztucznych. Naszą najpopularniejszą usługą jest frezowanie CNC 2D oraz 2,5D. Polega ona na tworzeniu precyzyjnych wzorów na różnych materiałach, poprzez kontrolowane skrawanie ich frezarką. Dzięki obróbce skrawaniem jesteśmy w stanie uzyskać również złożone kształty, które są szeroko wykorzystywane w wielu miejscach, jak np. branża reklamowa, lotnicza, spożywcza, czy też niekiedy lotnicza. Mowa o takich elementach jak na przykład obudowy oraz części maszyn i urządzeń, panele, elementy dekoracyjne i fronty meblowe. Specjalistyczna obróbka CNC znajdzie swoje zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia, dlatego warto zapoznać się z możliwościami tego przemysłu.

Zobacz także:

Oferujemy Państwu nie tylko frezowanie Kraków, a również cięcie CNC i wiele, wiele więcej. Koniecznie zapoznaj się z naszymi usługami CNC oraz efektami naszej pracy. Gwarantujemy, że mamy doświadczenie i wiedzę, które są tak niezbędne w tej dziedzinie. Przekonaj się sam, wybierając nasze frezowanie CNC Kraków!

Gwarancja najwyższej jakości usług

W całej Polsce istnieje wiele firm, które realizują zlecenia związane z wycinaniem i obrabianiem CNC. Jednak co wyróżnia naszą firmę? Przede wszystkim fakt, że gwarantujemy maksymalną precyzję wykonania. Nie tylko podchodzimy do każdego zlecenia z należytą dokładnością, a także posiadamy odpowiedni do tego sprzęt i doświadczenie. Nasze centrum obróbcze wyposażone jest w specjalistyczny ploter frezująco-tnący ze stołem, który pozwala na wykonywanie elementów wielkogabarytowych w jednym kawałku. Prowadzimy zarówno produkcję jednostkową, jak i w dużych seriach. Co więcej, nasz nowoczesny stół próżniowy to gwarancja, że materiały nie ulegną uszkodzeniu. A jeśli mowa o tworzywach, które obsługujemy podczas procesu produkcyjnego, to należy wspomnieć, że również w tym zakresie nie mamy sobie równych. Dzięki frezowaniu CNC jesteśmy w stanie uzyskać oczekiwane efekty na m.in. tworzywach sztucznych (także pleksi), metalach kolorowych, aluminium, drewnie i plastiku oraz innych materiałach z PCV, sklejki, styroduru HDF, płyt MDF, dibondu. W celu uzyskania wyceny zlecenia, np. obróbki drewna, możesz skorzystać z kalkulatora CNC, który znajduje się na naszej stronie internetowej i sprawdzić cennik usług CNC.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Dynamiczny rozwój w naszej firmie zawdzięczamy naszemu gronu zadowolonych klientów, do których również Ty możesz dołączyć, decydując się na nasze usługi. Jeśli szukałeś miejsca, w którym wykorzystuje się najnowocześniejsze metody obróbki, to nie mogłeś lepiej trafić. Realizujemy frezowanie wyrobów z wielu różnych materiałów, zapewniając dokładność i powtarzalność elementów. Nasze poprzednie realizacje możesz sprawdzić odwiedzając zakładkę galeria na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam zdjęcia wykonanych przez nas zleceń oraz plotera frezująco-tnącego, który posiadamy. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na najwyższej jakości efekty, maksymalną precyzję i szczegółowość. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania. Z miłą chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości i podejmiemy się niemal każdego zlecenia. By dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, przejrzyj naszą stronę online.