Centrum i obróbka CNC Skawina - PRO-BAU System

Skontaktuj się z nami: +48 (12) 202 03 77

Obróbka CNC w Skawinie

Obróbka CNC to coraz bardziej populara metoda na wykonywanie bardzo precyzyjnego cięcia. Zdecydowanie warto skorzystać z możliwości obróbki metali tą metodą, ponieważ gwarantuje ona powtarzalność oraz niezawodność maszyn i urządzeń. Obrabiarka dysponuje szybkim i sprawnym typem cięcia, które zapewniają krawędzie najwyższej jakości. Koniecznie sprawdź naszą ofertę obróbki CNC w Skawinie i skorzystaj z naszych usług.

Obróbka CNC Skawina – frezowanie CNC na najwyższym poziomie

Zdecydowanie warto skorzystać z propozycji, jaką jest frezowanie metalu metodą CNC. Jest to proces automatyczny, który wykorzystuje pracę maszyn niekonwencjonalnych lub obrabiarek CNC. Ich wykorzystanie przekłada się na doskonałą precyzję oraz dokładność w obrabianiu konkretnych powierzchni. 

Do najpopularniejszych działań z zakresu CNC należy cięcie, frezowanie oraz wiercenie. Sam proces łączy w sobie ruch obrotowy oraz liniowy, dlatego elementy wykonane taką metodą nie wymagają dodatkowego wykończenia.

Sprawdź także:

Nasz firma dysponuje doskonałym parkiem technologicznym, które daje nam możliwość tworzenia rozmaitych wyrobów najwyższej jakości. Wykorzystanie różnych materiałów, takich jak mosiądz, stal nierdzewna czy aluminium sprawia, że jesteśmy firmą, na którą zdecydowanie warto postawić.

Maszyny do obróbki CNC

Nasz zakład produkcji przyjmuje zlecenia od nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki pracy maszyn sterowanych komputerowo, jesteśmy w stanie wykonać m.in. kształty 2,5D oraz frezowanie 45 stopni. Nowoczesne zaplecze techniczne w postaci tokarki czy maszyn konwencjonalnych pozwala nam na stworzenie nawet bardzo skomplikowanych elementów.

Nasze konstrukcje posiadają wymagane parametry, które są możliwe do uzyskania w procesie maszynowym. Koniecznie poznaj nasze usługi CNC w lokalizacji Skawina i skorzystaj z nich przy najbliższej okazji.

Usługi obróbki skrawaniem w naszej ofercie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! Jesteśmy liderem w okręgu małopolski, który zajmuje się obróbką CNC metali oraz pozostałych materiałów. Nowoczesna produkcja maszyn sprawia, że gwintowanie rur czy toczenie Skawina to dla nas łatwizna. Jako profesjonalny dostawca usług CNC, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Sprawdź też obróbka CNC cennik. Wszelkie dane kontaktowe można z łatwością znaleźć na naszej stronie internetowej. Działamy także na terenie Krakowa. Zapraszamy!