Cennik CNC Kraków

Skontaktuj się z nami: +48 (12) 202 03 77

Cennik CNC – kalkulator cen

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi CNC, takie jak grawerowanie, cięcie, frezowanie CNC i wiele więcej. Na naszej stronie internetowej znajduje się także cennik usług CNC w formie kalkulatora, dzięki czemu bardzo szybko i intuicyjnie możesz sprawdzić koszt dowolnej obróbki CNC. Nasz CNC cennik pomaga zorientować się w tym, w jaki sposób obecnie kształtują się ceny za tego rodzaju usługi. Jednak należy podkreślić, że nasz kalkulator podaje jedynie przybliżony koszt zamówienia.

CNC – cennik, który jest korzystny

Dokładamy wszelkich starań, by nasz cennik usług z zakresu obróbki CNC był możliwie jak najbardziej korzystny. Podczas realizacji zlecenia minimalizujemy straty tworzywa, co dodatkowo sprawia, że obniżają się koszty dla klienta. Każda wycena bierze pod uwagę indywidualne oczekiwania zleceniodawcy, czyli rodzaj materiału, jego grubość, ilość detali, nakład i dodatkowe usługi, które doliczają się do ceny cięcia. Jednak należy podkreślić, że cena obróbki jest jedynie orientacyjna, a każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie. W celu poznania dokładnej wyceny należy skontaktować się z nami telefonicznie bądź poprzez e-mail podany na naszej stronie internetowej. Poniżej przedstawiamy czynniki, które wpływają na cenę netto zamówienia:

  • szczegółowości elementów,
  • rodzaj usługi,
  • rodzaj materiału do cięcia (obsługujemy różne tworzywa sztuczne, płyty elewacyjne HPL, kompozytowe, włókno-cement, PCV, MDF, sklejki, drewno, aluminium itd.),
  • grubość tworzywa,
  • ilość materiału w m2,
  • usługi dodatkowe,
  • wykonanie rysunków – jesteśmy w stanie wykonać rysunek, bądź kierować się takim, który został stworzony przez zamawiającego.

Każde zamówienie będzie rozpatrywane indywidualnie, w zależności od powyższych czynników. Podane ceny nie obejmują transportu i kosztów dodatkowych. Gwarantujemy jednak, że nasze ceny frezowania 2D, 2,5D, cięcia oraz czas obróbki są najkorzystniejsze na rynku. Z nami masz pewność, że czas realizacji zamówienia, po wcześniejszych ustaleniach, to jedynie 24 godziny! Co więcej, zrealizowane zamówienia jesteśmy w stanie dostarczyć samodzielnie.

Nasza pełna oferta

Zapewniamy Państwa, że nasze usługi są niezwykle profesjonalne i precyzyjne. Przy wykorzystaniu maszyny CNC, czyli obrabiarki, jesteśmy w stanie wykonywać nawet bardzo skomplikowane i powtarzalne detale. W naszej ofercie znajdziesz także przygotowanie projektu, które jest opcjonalne. Chcielibyśmy również podkreślić, że pracujemy w taki sposób, by straty materiału były minimalne. Jako usługodawcy zależy nam na tym, by każdy klient był zadowolony z naszych usług, a opłaty nie były wyższe niż te u konkurencji. Jeśli jednak posiadasz jakiekolwiek pytania, chcesz dowiedzieć się np. czy możliwa jest realizacja zamówienia na materiałach własnych, koniecznie skontaktuj się z nami. Możesz zadzwonić do nas, albo napisać e-mail. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! Również gorąco zachęcamy to skorzystania z naszego kalkulatora, dzięki któremu jeszcze przed odbiorem zamówienia poznasz przybliżoną cenę zamówienia. Oczywiście, dokładny koszt zostanie podany jeszcze przed złożeniem zlecenia.

Sprawdź również: